Dla kogo

Dla kogo?

Langlia to kurs skierowany do tych, którzy przy pomocy dobrej znajomości angielskiego chcą otworzyć przed sobą nowe
możliwości i perspektywy zawodowe i którzy cenią czas i elastyczność nauki.

Szukasz lepszej i ciekawszej pracy?

Chciałbyś aby twoja kariera nareszcie nabrała tempa? Program kursu pomoże Ci efektywniej komunikować się po angielsku w sytuacjach biznesowych: w rozmowie o pracę, na spotkaniu, w rozmowie telefonicznej.

Rozpocznij teraz

Chcesz nawiązywać zagraniczne kontakty?

Czuć się swobodnie rozmawiając z ludźmi z różnych zakątków świata? Langlia uczy języka, jakiego potrzebujesz aby z łatwością nawiązywać i utrzymywać kontakty i korzystać z okazji, jakie oferuje świat.

Rozpocznij teraz

Swobodnie podróżować i robić zakupy online?

Bez ograniczeń odwiedzać nowe kraje? Mieć łatwy dostęp do angielskich zasobów w interesie? Dzięki Langlii dużo łatwiej znajdziesz wyjątkowe okazje a łatwo ekplorując internet dowiesz się więcej.

Rozpocznij teraz

Langlia to kurs języka angielskiego online, który stworzyliśmy z myślą o ambitnym odbiorcy.

Stworzony dla Ciebie

Langlia to kurs, który stworzyliśmy z myślą o ambitnym odbiorcy, który ceni czas i elastyczność nauki. Z sukcesem używają go pracownicy małych i dużych firm. Teraz udostępniliśmy go Tobie. Tak, jak oni ucz się w dogodnym czasie, wygodnym miejscu i we własnym tempie. Bo każdy pomysł na angielski jest dobry ale najlepszy jest ten, który pozwoli Ci na naukę na twoich warunkach.

Dlaczego warto?

Większość z nas potrzebuje umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku angielskim zarówno w sytuacjach prywatnych jak i biznesowych dlatego Langlia łączy słownictwo i tematykę z obu sfer życia.

Rozpocznij teraz