Opinie o kursie

Opinie o kursie

Podoba mi się to, że mogę się uczyć, kiedy mi wygodnie więc jak jestem w drodze to na telefonie a w domu na tablecie lub laptopie.

Aleksander K

Warszawa

Próbowałam już różnych kursów internetowych ale ten ma wszystko w sensownych dawkach w jednej lekcji – do słuchania, słówka, gramatykę, czytanki i dla mnie najfajniejsze – skills – gdzie mogę poćwiczyć jak się mówi. Tylko czasu trzeba trochę poświęcić.

Kamila P

Poznań

Główne zalety? Fajne słuchanki, takie z życia i nagrane przez nativów więc można się naprawdę osłuchać; dużo przydatnych słówek z ćwiczeniami no i gramatyka, z którą mam kłopot wyjaśniona przez lektora i z dużą ilością przykładów.

Paweł C

Gorzów Wielkopolski

Ja zawsze miałam problemy z przełamaniem się do mówienia a tu jest zakładka skills – najpierw uczysz się przydatnych wyrażeń do jakiejś sytuacji a potem można się nagrać w dialogu z lektorem. Dla mnie bomba bo mogę bezpiecznie przećwiczyć mówienie i jak przyjdzie do podobnej sytuacji to wiem, że dam radę!

Monika L

Gorzów Wielkopolski

Dla mnie ważne jest to, że kurs jest naprawdę prosty i intuicyjny i, że mogę go wykonywać także na telefonie jak jestem w korku lub w domu wieczorem na kanapie.

Paulina D

Kołobrzeg

Jak każdy nie mam za dużo czasu ale angielski jest mi niezbędny. W tym kursie cenię 2 rzeczy, to że w każdej lekcji uczę się słówek i zwrotów powiązanych tematycznie np. wyrażeń potrzebnych w rozmowie telefonicznej – łatwiej to wtedy zapamiętać. A druga to, że lekcja jest podzielona na małe kawałki – naukę słówek, listening, gramatykę. Znalezienie 10-15 minut, których potrzeba na wykonanie jednego z nich jest łatwiejsze bo tyle w ciągu dnia zawsze znajdę.

Mariusz Sz

Kraków

Dlaczego warto?

Większość z nas potrzebuje umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku angielskim zarówno w sytuacjach prywatnych jak i biznesowych dlatego Langlia łączy słownictwo i tematykę z obu sfer życia.

Rozpocznij teraz