ARTYKUŁ 2 - FINAL - JAK TO DZIAŁA

Jak to działa?

Langlia to profesjonalny, kompletny kurs języka angielskiego online przeznaczony do samodzielnej nauki sprawnej komunikacji w języku angielskim. Kurs został stworzony z myślą o tych, którzy cenią czas i wygodę nauki.

Ucz się przy pomocy małych pigułek wiedzy

Łatwo to zrobisz, ponieważ każda lekcja jest podzielona na niewielkie, łatwo przyswajalne części. Zrealizowanie jednej pigułki wiedzy zajmie ci nie więcej niż 20 minut. Idealna dzienna porcja. A jeśli Ci się spieszy zwiększ dawkę!

Zaglądaj do lekcji w drodze do pracy, przerwie na kawę…

Zamiast chodzić na angielski ucz się wtedy, gdy Ci wygodnie: w autobusie, w podróży służbowej, przy porannej kawie – na laptopie, tablecie, smartfonie. Langlia jest dostępna bez dodatkowych opłat na urządzeniach mobilnych z systemem Android i IOS.

Rozpocznij teraz

Na bieżąco monitoruj postępy i poprawiaj błędy

Interaktywne ćwiczenia pozwolą Ci sprawdzić i skonsolidować nową wiedzę. Wszystkie twoje odpowiedzi są automatycznie sprawdzane i tym sposobem możesz natychmiast poprawić błędy. Monitoruj swoje postępy sprawdzając wyniki wykonanych ćwiczeń i lekcji w Your Score.
W kursie Langlia znajdziesz:

Doskonałe treści,

które zostały zaprogramowane, stworzone i zrealizowane przez profesjonalnych i doświadczonych metodyków języka angielskiego – native speakerów.

Przyjazny i intuicyjny format

który ułatwi naukę to kolejny atut aplikacji Langlia. Dzięki przyjaznemu i prostemu interfejsowi graficznemu opartemu o mechanizm 'przejdź dalej' nauka jest wyjątkowo łatwa.

Narzędzia przydatne w nauce

pomogą uwolnić się od papieru i umożliwią sporządzanie notatek, ułatwią poznanie i naukę nieregularnych czasowników i sprawdzenie nieznanych słówek z użyciem słownika.

Dlaczego warto?

Większość z nas potrzebuje umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku angielskim zarówno w sytuacjach prywatnych jak i biznesowych dlatego Langlia łączy słownictwo i tematykę z obu sfer życia.

Rozpocznij teraz